Sauny a infrasauny

Vážený zákazníku, nabízíme sortimentní řadu saun Karibu pro individuální potřeby i potřeby wellness center. Sortiment obsahuje modely finských saun v různých rozměrech včetně bohatého příslušenství. Součástí sortimentu je také výběr saunových kamen, infrazářičů a širokého sortimentu saunového příslušenství.

Sauny a infrasauny V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Sauny rodinné - stěna...

    Vážení zákazníci, sauny firmy Karibu o síle stěny 68mm splňují ideální poměr designu, užitných vlastností a ceny. Stěny 68 mm se vyznačují nízkými teplotními ztrátami. Konstrukce stěny: - Sauna se skládá z předmontovaných stěn včetně izolace. Stěny jsou rámové konstrukce, v tomto rámu je obsažena minerální izolační hmota o průměru 42 mm odpuzující vlhkost a nevázající na sebe vlhkost. Rámová konstrukce zajišťuje stabilitu a pevnost stěn a zároveň zajišťuje rovnoměrné pokrytí celé stěny minerální izolační hmotou - Použité palubky jsou z materiálu severský smrk, nejvyšší kvality, 12,5 mm. - Díky této kombinaci izolace a konstrukce stěny dosahují saunové stěny minimálních teplotních ztrát.

  • Sauny rodinné - stěna...

    Vážení zákazníci, sauny firmy Karibu o síle stěny 40 mm patří k naprosté designové špičce a jsou také nositeli několika prestižních cen za design. Konstrukce stěny: - Sauna se skládá z masivu - severský smrk nejvyšší kvality, průměr stěn 40 mm. - Použité fošny jsou z materiálu severský smrk, nejvyšší kvality, 40 mm. - Díky této kombinaci dřevo - masiv, kvalitnímu zpracování a německé preciznosti dosahují tyto modely saun nejvyššího stupně designové elegance. Firma Karibu poskytuje záruku na saunový korpus včetně stěn a vnitřního vybavení v délce 5 let. Průřez stěnou 40 mm - Perfektní provedení rohového spoje - Hoblované dřevěné palubky ze severského smrku - Dvojitý pero - drážkový spoj, perfektně sedící

  • Saunová kamna a zářiče
  • Příslušenství
    Vážení zákaznicí, rádi bychom Vám nabídli širokou nabídku příslušenství pro Vaši saunu. Naleznete zde celý sortiment od přesýpacích hodin po světelnou oblohu.